Menu Zamknij

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Bo każde rozwinięte przedsiębiorstwo ma swoją wizytówkę w sieci w postaci strony internetowej.

Mylnym jest przekonanie, że media społecznościowe wyparły strony internetowe. Na własnej witrynie www możesz przedstawić materiały związane z działalnością w jednym miejscu. Dzięki temu klient dokładnie zapozna się z ofertą, obejrzy dostępne materiały i opisy. Dzięki dodatkom takim jak mapka łatwo znajdzie bezpośredni kontakt do firmy. Ponadto, posiadana własna strona na domenie z przedrostkiem www czyni Twoją firmę bardziej wiarygodną.

Na własnej stronie łatwo także wygenerować ruch przy użyciu reklamy w sieci wyszukiwania Google.

W żadnym wypadku nie negujemy roli mediów społecznościowych – codziennie przegląda je ponad 3 miliardy osób. To doskonały sposób do nawiązania relacji z klientem, rozmowy, przyciągnięcia uwagi. Również profil w social media jest niejako wizytówką firmy.

Prowadzimy obsługę firm zarówno w tworzeniu responsywnych stron internetowych jak i reklamy w social media i wyszukiwarce Google.

Czym jest strona "responsywna"?

To strona która wyświetla się poprawnie na każdym urządzeniu, niezależnie czy to laptop, smartfon, czy monitor. Aktualnie 2/3 ludności przegląda internet głównie przez smartfony. Komputery natomiast coraz częściej wykorzystuje się do pracy. Responsywna witryna pasuje do każdego typu odbiorców!

Jaka jest cena strony internetowej?

Ceny stron internetowych w ogłoszeniach są bardzo zróżnicowane. Zależy to w głównej mierze od złożoności witryny, dostępnych rozszerzeń oraz możliwości jakie daje strona właścicielowi/administratorowi.

Zapraszamy do zakupu strony internetowej z naszej oferty już w cenie 800 zł brutto (616 zł netto)

W cenie otrzymują Państwo działającą na domenie z zakończeniem .pl stronę internetową, zawierającą układ graficzny i tekstowy oraz kilka niezbędnych podstron. Dodatkowo na każdej stronie instalujemy rozszerzenie pozwalające na wyświetlanie mapki z lokalizacją Państwa firmy.

Podsumowując, w tej cenie otrzymują Państwo gotową wizytówkę firmy w internecie.

W kolejnym etapie promocji Państwa firmy zapraszamy do korzystania z naszych usług

Zapraszamy do kontaktu

Reklama w internecie Kraśnik